خرید برنامه بدنسازی افزایش پرش

این برنامه بدنسازی تخصصی والیبال برای افزایش پرش میباشد که زیر مربی تخصصی والیبال نوشته شده است، مناسب برای نیمه حرفه ای و حرفه ای ها، رده سنی نوجوان به بالا میباشد . همه ما از اهمیت بالای نقش بدنسازی در افزایش پرش  خبر داریم و از اون مهم تر نقش یک برنامه تمرینی برای پیشرفت در پرش در والیبال به همین منظور ما برای شما یک برنامه تخصصی را اماده کرده ایم . 

این برنامه برای چه کسانی مناسب است ؟ 

به طور کلی این برنامه برای دوستانی که در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای هستن و رده سنی نوجوان به بالا هستند مناسب میباشد . این برنامه کاملا تخصصی نوشته شده است و تمام گروه عضلانی ورزشکاررا درگیر میکند .

آبا از این برنامه برای بانوان هم میتوان استفاده کرد ؟ 

بله این برنامه مورد استفاده برای بانوان هم میباشد فقط با توان کمتر این حرکات را انجام دهند و نقش بدنسازی را کاملا جدی بگیرند . 

دوره زمانی این برنامه چند روز است ؟ 

دوره زمانی این برنامه ۴۵ روز میباشد که در دخال فایل توضیح داده شده است . توجه فرمایید که حتما ۴۵ روز را کامل انجام دهید و صبر و حوصله به خرج دهید تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید . 

آیا این برنامه در مواقع ضروری پشتیبانی هم دارد ؟ 

 به صورت کلی برنامه با توضیحات کامل و واضح میباشد اما بله در صورت وجود مشکل در برنامه برای پرسش و پاسخ میتوانید با شماره تماسی که در اخر برنامه تمرینی هست تماس حاصل فرمایید . 

افزایش پرش در والیبال

اهمیت بدنسازی در افزایش پرش به چه صورت است :

ورزش والیبال  یک ورزش قدرتی و سرعتی است که به پرش های بلند و کوتاه نیاز دارد و یک بازیکن باید در کنار قدرت و سرعت خود یک سیستم عصب عضلانی بسیار قوی داشته باشد تا بتواند خوب پرش کند و آبشار خودرا بزند و خود را به سطح بالایی از والیبال برساند . امروزه بدنسازی در والیبال و حرکتهای های پلومتریک و هوازی این کم و کاستی را به یک نقطه قوت برای هر بازیکنی تبدیل خواهد کرد . بیشتر بازیکنان سطح بالای جهان از سیستم بدنی و عضلات قوی در ناحیه پایین تنه ، میان تنه و بالا تنه  برای پرش بهره میبرند و این بازیکن ها از دیگر افراد متمایز شده اند و به یک بازیکن تمام و عیار تبدیل شده اند .

 

برای خرید برنامه افزایش پرش میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

 

دکمه بازگشت به بالا

همین الان برنامه رشته ورزشی خودت رو دریافت کن!